choose the training right for

you 

 

PERSONAL TRAINING

TRAINING PACKAGES

SMALL PACKAGE

(5 TRAINING SESSIONS)

MEDIUM PACKAGE

(8 TRAINING SESSIONS)

LARGE PACKAGE

(12 TRAINING SESSIONS)

about myself and my vision

I have continuously and passionately built my skills in martial arts since 2002. I have trained internationally, including in such academies located in England and Russia. Since autumn 2010, I have coached female kickboxing and male mma classes. I am constantly trying to improve myself under the guidance of foreign coaches at international training camps. Martial arts is primarily an art for me. This art can be practiced without injuries resulting in improved physical and mental health.

 

The training sessions focus on real life applicability. Thus, the main goal during the training sessions is the effectiveness of kickboxing movements in real-life situations. Thereby, I consider it important to have a personal approach to teachings with all students in order to ensure the utmost quality technique of the skills learned. To achieve the best possible skills, trainings take place at all distances (for example, close distance and clinch). As a result,  disciplined students acquire the necessary skills and knowledge to be used both in sport, and if necessary, in self-defense.

 

No prior experience is required in order for training to be successful, since the exercises are adaptable to all body types. It is important to be interested and motivated in order to train and develop skills and character. The purpose of the training is to acquire new skills and develop a healthy living experience. The atmosphere of the training sessions are focused on the sport of kickboxing, building a healthy lifestyle, and developing strong character.

BLOG

03/05/2018

Kuidas kickpoks sai ülemaailmseks fenomeniks?

Olete ilmselt kuulnud kickboxist või käinud isegi ühes...

17/04/2018

Hirm on inimese elementaarne emotsioon. Kuigi hirm on vahepeal vajalik ,võib hirm meile ka halvasti...

29/03/2018

Kannatlikkus-Vana inglise vanasõna "head asjad tulevad neile, kes ootavad" on väga õige, kui räägime...

Please reload

 

FEEDBACK ABOUT THE ACADEMY

Birgit

Soovitan minna, kui oled aastaid mõelnud kas või natukene võitlusspordist. Enne esimest trenni ei teadnud mina, kui väga see hakkab meeldima. Märkimisväärsed on seal kvaliteetsed trennid, austus trennikaaslaste vahel ja mis kõige olulisem- sinu enda piiritu rõõm ja tahe!
Väga super trenn ning igati abivalmis ja hea treener, soovitan!!

Kirsika

Üks vähestest trennidest, mis sunnib sind rohkem pingutama ja kui oled ise alla andmas, siis treener motiveerib sind jätkama! Olen ise käinud küll trennis vähest aega, aga juba selle ajaga olen märganud muutust enda enesekindluses, ja mis kõige parem- keha on muutunud jõulisemaks ja vormikamaks. Soovitan!

Karina

Olen Spordiklubi Klan trenniga tõesti rahul. Käin seal juba teist aastat järjest. Minu jaoks ei ole see lihtsalt enesekaitse õppimine ja füüsiline pingitus. See on eneseületus, enesekindluse tõstmine ja hea doos energia boosti. Treener on oma ala spetsialist ja treenib tuginedes oma pikaajalistele ning laialdastele kogemustele. Ainuke trenn, seni käidust, kus saab nalja ka :)

Juli

Soovitan väga! Tõesti tõhus trenn, mille käigus sa vabaned halvadest emotsioonidest, kaotad palju kaloreid, õpid enesekaitset ja leiad endale sõpru, kellega hakkad edaspidi koos trennida. Treener on avatud kõikidele küsimustele, väga sõbralik ja abivalmis inimene.

Kai

Väga mõnus trenn toreda õhkkonnaga! Trenn on jõukohane kõigile, võimalus saavutada hea füüsiline vorm ja suurendada enesekindlust. Soovitan soojalt!

Johanna

Anna

Darja

Väga huvitav trenn, kust saab nii emotsionaalset naudingut kui ka pideva koormusega kaunimaks muutunud kehavormi :) Väga sõbralik, avatud, proffessionaalne treener, kes alati aitab, suunab ja toetab! Südamest soovitan külastada!

 

 

 

Tõesti mõnus trenn, kus on nii lõbus kui ka kehavormiks kasulik käia👌🏻 väga soovitan, isegi kui sa üldse proff ei ole - treener on alati toetav ja abivalmis ning ka seltskond on supertore!

 

 

 

Leian, et kickboksingu trennid on suurepärased selleks, et vabaneda stressist, hoida ennast heas füüsilises vormis, leida häid sõpru ja tuttavaid ning olla enesekindlaim! Olen ise veendunud nüüd, et trennid sobivad kõikidele, sest mina pole kunagi varem tegelenud kickboksi´ga, kuid hea treener ja sõbralik naiskond teevad võimatut võimalikuks!
Mind motiveerib trenni tegema just hea seltskond, motiveeriv treener ja ka põnev treening, kus õpin alati midagi uut. Siis sellest trennist olen ma need kõik kolm leidnud. Trenn on igati jõukohane kõigile. Soovitan soojalt!!

Helery

Keili

Kindlasti kõige lemmikum spordiala mida teinud olen. Kartma ei pea, tuleb lihtsalt proovida. Kõik saavad hakkama sellega 

Kristiane

Anna

Ainuke trenn, kus ma olen käinud rohkem kui ainult natuke. Tundub, et käin veel pikalt. :D Treener on ka väga sõbralik!
Suurepärane treener, kes vingumisele ei allu, paneb sind rohkem pingutama ja tõestab sulle, et oled tugevam, kui arvasid! Trennid on piisavalt rasked aga alati lõbusad!
Soovitan kõigile!!!

Marta

Marta

Marta

See koht on mind muutnud tugevamaks nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Peale igat trenni tunnen ennast tugevamana. Olen saanud siit endale palju sõpru, teadmisi ja julgust. :)

 

 

 

Brita

Suurepärane treener, kes vingumisele ei allu, paneb sind rohkem pingutama ja tõestab sulle, et oled tugevam, kui arvasid! Trennid on piisavalt rasked aga alati lõbusad!
Soovitan kõigile!!!
Suurepärane trenn enesekaitse õppimiseks ning vastupidavuse parandamiseks - kogu keha treening. Treener on hingega asja juures ning motiveerib pingutama. Lahkun alati positiivse tunde ja väga suure energiapagasiga.
Ülimalt lahe trenn, kus saab ennast nii füüsiliselt kui ka vaimselt välja elada, õppides samal ajal ka enesekaitse võtteid. See on trenn, kust ma pole veel kordagi puudunud :) 
Treener teab täpselt, kuidas motiveerida, oskab anda asjakohast nõu nii trenni kui toitumise alal ning aitab üle elada ka raskemad ajad- kui mõtled loobumisele, julgustab jätkama, kuni eesmärk on saavutatud. Suurepärane trenn, soovitan kõigile!

Marta

Marilin

Suurepärane trenn enesekaitse õppimiseks ning vastupidavuse parandamiseks - kogu keha treening. Treener on hingega asja juures ning motiveerib pingutama. Lahkun alati positiivse tunde ja väga suure energiapagasiga.
Great place to workout! The coach Boris speaks English, he is always attentive to everyone, and if you would like to know something specific about the sport or fitness in general he is always eager to help. The girls that go there are also very nice and there is no body shaming involved whatsoever, and the coach makes sure everyone feels safe and included. All in all, Naisteklan is where you can improve your technique, get stronger, fitter and make some friends. 
Also, I love that you don’t need to buy any equipment - the gym has it all.
Uus ja väga huvitav. Treener on tõesti väga hea. Näeb isegi pisi vigu ja kohe parandab, kui midagi valesti on. Pole mul veel olnud nii head ja motiveerivat treenerit olnud. Trennid on ka huvitavad ja kohati rasked. Aga eks raskused olegi selleks, et neid ületada. Treeneri Borisi lemmikuks lauseks võiks ka pidada, et "nüüd teeme kergema harjutuse" Hea huumor on koguaeg garanteeritud. Soovitan soojalt.

Kristi

Anne-Mai

Anna

 
CONTACT US
COACH Boris (+372) 53086992
ADRESS: Kaunase pst 68, tartu
(Annelinna gümnaasium) 
 

Group session times: 

Advanced :

Tuesday   18.00-19.30

Thursday   18.00-19.30

Beginners:

Tuesday   19.30-21.00

Thursday   19.30-21.00

Andmed ülekanne tegemiseks:

GOBOX MITTETULUNDUSÜHING

EE051010220281785228  

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon